Monitoring wizyjny do domu

Monitoring wizyjny do domuW świecie telewizji przemysłowej CCTV, system analogowy był do tej pory najpopularniejszym systemem obserwacyjnym, wykorzystywanym zarówno w firmach jak i na terenie prywatnych posesji. Obecnie nowo opracowane systemy AHD/TVI/CVI umożliwiają przesyłanie obrazu po kablu koncentrycznym w jakości Full HD (1920 X 1080) 2Mpx. W telewizji obserwacyjnej wyższej jakości wykorzystuje się cyfrową technologię IP gdzie sygnał z kamery przesyłany jest skrętką komputerową a osiągana rozdzielczość to nawet kilkanaście milionów pikseli. Jednak najbardziej popularna technologia AHD/TVI/CVI wykorzystywana jest przy budowie monitoringu wizyjnego w firmach i prywatnych posesjach ze względu na stosunek jakości do ceny. Bezproblemowa wymiana kamer o niskiej rozdzielczości na kamery Full HD, bez konieczności wymiany przewodów, zyskała uznanie u dotychczasowych użytkowników systemów analogowych. Także zwolennicy systemów obserwacyjnych którzy do tej pory wstrzymywali się z zakupem, aktualnie nabywają kamery i rejestratory AHD, TVI i CVI. Wzrost zapotrzebowania na kamery wysokiej rozdzielczości oraz ich masowa wymiana, przyczyniła się do obniżenia ceny tych urządzeń a używane systemy analogowe niskiej rozdzielczości,  są masowo wyprzedawane na portalach aukcyjnych. Monitoring wizyjny do domu złożony z urządzeń o rozdzielczości 1080p w pełni zaspokoi potrzeby mieszkańców i zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Copyright © 2017 Install-Secure - instalacje alarmowe, kamery monitoringu, automatyka bram, wideodomofony Łańcut, Rzeszów, Leżajsk, Dynów, Przeworsk, Jarosław.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  Akceptuję  Więcej informacji