Nowości w ochronie mienia, kamery przemysłowe

Kontrola dostępu

Bezprzewodowa kontrola dostępu CLAYSystem  elektronicznej  bezprzewodowej kontroli  dostępu Clay  oparty  na chmurze, przeznaczony jest  dla  małych  i  średnich przedsiębiorstw.  Clay  łączy  kontrolę dostępu z wygodą użytkowania. Zarządzanie zamkami w chmurze bez konieczności instalowania oprogramowania znacznie zwiększa elastyczność  w  zakresie  zarządzania dostępem do pomieszczeń dla poszczególnych użytkowników.  Raportowanie  w  czasie rzeczywistym  do aplikacji  Clay,  wygoda dzięki intuicyjnej, łatwej  obsłudze, zdalne otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznej technologii haseł jednorazowych. Stylowe urządzenia, które można w bardzo szybki sposób zainstalować. Jest  to  przełomowy produkt  oferujący  małym  i  średnim firmom bezprzewodową,  elektroniczną  kontrolę  dostępu, zapewniając nieporównywalnie lepszą funkcjonalność niż w  przypadku  tradycyjnych rozwiązań  mechanicznych, uwzględniając przy tym bardzo elastyczny system zarządzania, który nie wymaga  instalacji  oprogramowania  ani ponoszenia kosztów okablowania jak w systemach przewodowych.

 

Kamera szybkoobrotowa HIKVISION

 

Kamery przemysłowe. Inteligentna, sieciowa kamera szybkoobrotowa o rozdzielczości Full HD z wbudowaną funkcją Inteligentna kamera szybkoobrotowa z funkcją śledzeniaśledzenia obiektów, zintegrowana z adaptatywnym promiennikiem podczerwieni o dużym zasięgu i obiektywie z 30-to krotnym zoomem optycznym.

  • 3 niezależne strumienie wideo
  • wbudowana funkcja śledzenia obiektów
  • rozdzielczość Full-HD przy 25 klatkach na sekundę
  • obrót 360° bez punktu krańcowego
  • ogniskowa 4,3 - 129 mm
  • wykrywanie twarzy
  • funkcja redukcji mgły
  • inteligentny promiennik IR
  • redukcja szumów D-WDR, DNR, ROI, low-temp.
  • opcjonalnie wycieraczka

 

 

 

Kamera szybkoobrotowa SAMSUNG

 

Kamery przemysłowe. TechwinKamera szybkoobrotowa SAMSUNG SNP-6200RH to nowa szybkoobrotowa kamera Samsung o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada obiektyw zmiennoogniskowy z 20-krotnym zoomem i oświetlaczem podczerwieni IR, Kamera zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, jakie można spotkać na parkingach, lotniskach, w portach, na otwartych przestrzeniach, jak również w obiektach przemysłowych i handlowych. Kamera przemysłowa pracuje z rozdzielczością Full HD a wbudowane w kamerę diody IR mogą doświetlić obraz w odległości ponad 100 m. Dzięki regulacji optycznej i mechanicznej  kąta promieniowania oświetlacza podczerwieni kamera wyświetla wyraźne obrazy nawet wówczas, gdy pole jej obserwacji jest słabo oświetlone światłem widzialnym. Kamera SNP-6200RH zgodna ze standardem ONVIF posiada funkcję poszerzania zakresu dynamiki obrazu (WDR), która doskonale sprawdza się podczas obserwacji scen o wysokim kontraście. Obudowa kamery przemysłowej ma stopień ochrony IP66 oraz stopień odporności na uderzenia IK10. Kamera może pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia od +55°C do -50°C.