Monitoring, alarmy, domofony, napędy bram

Oferta firmy Install-Secure

Montaż systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, wideodomofonów, automatyki do bram wykonywany jest na terenie całego województwa podkarpackiego. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży ochrony mienia. Stosujemy sprawdzone rozwiązania bez konieczności opłacania abonamentu.

Oferujemy sprzedaż i montaż systemów alarmowych nowej generacjiManipulator do systemu alarmowego do mieszkań, domów, biur, aptek, sklepów, hurtowni, budynków użyteczności publicznej. Systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe bez konieczności kucia bruzd w ścianach.

Montaż monitoringu wizyjnego, wysokiej jakości cyfrowych kamer monitoringu IP, montaż kamer megapikselowych z cyfrową rejestracją, możliwość zdalnego podglądu obrazu przez sieć internet na komputerze, tablecie, ekranie telefonu komórkowego. 

Wymiana analogowych kamer monitoringu o małej rozdzielczości na wysokiej jakości kamery megapikselowe Full HD bez konieczności zmiany istniejącego okablowania.

Instalowanie domofonów, wideobramofonów, napędów do bram skrzydłowych i przesuwnych. Wykonujemy sieci komputerowe LAN, programowanie central, serwerów, routerów. Instalacje inteligentnego budynku z możliwością sterowania z telefonu poprzez aplikacje mobilne klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, oświetleniem ogrodowym, zraszaczami itp,

Doradzamy jak zaplanować uzbrojenie naszej "twierdzy" zgodnie z potrzebami i możliwościami finansowymi. Budując dom czy siedzibę firmy, spotykamy ludzi, którzy proponują nam kompleksową realizację inwestycji, również zabezpieczenie obiektu. Nic bardziej mylnego, czasy tak zwanych "złotych rączek" już dawno minęły, zabezpieczeniami zajmują się fachowcy, którzy potrafią ocenić zagrożenie i dobrać odpowiednie urządzenia. Jednak nadal dużym problemem jest niedoinformowanie klientów. Inwestor nie zawsze jest w pełni świadomy możliwości urządzeń, które kupuje.

Należy pamiętać, że urządzenia dobierane są indywidualnie do każdego zabezpieczanego obiektu i nie możemy zdać się tylko na sprzedawcę w sklepie, który zaproponuje nam w ciemno bez oględzin obiektu, zestaw do domu, biura lub sklepu.

Specjalista do spraw zabezpieczeń technicznych po wstępnej analizie rozkładu pomieszczeń,  dokona prawidłowej oceny zagrożeń, na jakie może być narażona posesja. Włamywacze wchodzą do niezabezpieczonego domu lub firmy najczęściej przez słabo zabezpieczone drzwi i okna.

Decydując się na zakup drzwi antywłamaniowych, należy wybrać  spośród tych, które posiadają atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie C oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji. Należy pamiętać, że sforsowanie zwykłych drzwi zajmuje nawet niezbyt sprawnemu włamywaczowi tylko kilka sekund.

Dlatego jedynym, słusznym rozwiązaniem jest stosowanie dublujących się zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych. Próba sforsowania dobrze zabezpieczonych drzwi lub okiem, uruchomi syreny alarmowe, co skutecznie zniechęci złodziei do dalszych działań. W ciągu kilku sekund centrala alarmowa może powiadomić właściciela obiektu i patrole interwencyjne o próbie włamania, poprzez wbudowany moduł GSM.

Menu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  Akceptuję