Monitoring wizyjny do domu

Monitoring wizyjny do domuW świecie telewizji przemysłowej CCTV system analogowy był do tej pory najpopularniejszym systemem obserwacyjnym, wykorzystywanym zarówno w firmach, jak i na terenie prywatnych posesji. Obecnie nowo opracowane systemy AHD/TVI/CVI umożliwiają przesyłanie obrazu po kablu koncentrycznym w jakości Full HD (1920 X 1080) 2Mpx i wyższej.

Aktualnie w systemach monitoringu wysokiej jakości wykorzystuje się cyfrową technologię IP, gdzie sygnał z kamery przesyłany jest skrętką komputerową a osiągana rozdzielczość to nawet kilkanaście milionów pikseli.

Jednak ze względu na stosunek jakości do ceny najbardziej popularna technologia AHD/TVI/CVI wykorzystywana jest przy budowie monitoringu wizyjnego w firmach i prywatnych posesjach.

Bezproblemowa wymiana kamer o niskiej rozdzielczości na kamery Full HD i wyższej, bez konieczności wymiany przewodów, zyskała uznanie u dotychczasowych użytkowników systemów analogowych. Także zwolennicy systemów obserwacyjnych, którzy do tej pory wstrzymywali się z zakupem, aktualnie nabywają kamery i rejestratory AHD, TVI i CVI.

Wzrost zapotrzebowania na kamery wysokiej rozdzielczości oraz ich masowa wymiana, przyczyniła się do obniżenia ceny tych urządzeń a używane systemy analogowe niskiej rozdzielczości,  są masowo wyprzedawane na portalach aukcyjnych. Monitoring wizyjny do domu złożony z urządzeń o rozdzielczości 1080p w pełni zaspokoi potrzeby mieszkańców i zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Menu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  Akceptuję