Nowości w ochronie mienia.

 

Automatyczne śledzenie obiektów w Kamera obrotowa. Inteligentne śledzenie. ciemności

Adaptive IR LED – I98 to pierwsza kamera szybkoobrotowa ACTi z wbudowanymi diodami Adaptive IR LED, które zapewniają wyraźny obraz nawet w kompletnej ciemności. Jest to rozwiązanie dla monitoringu rozległych obszarów o ograniczonym dostępie, np.lotniska, budynki rządowe lub obszary przemysłowe.

Odwilżacz – Model ten posiada wbudowany odwilżacz, który zapobiega kondensacji pary na obiektywie kamery. Osuszone powietrze wewnątrz obudowy przedłuża dodatkowo żywotność kamery.

Automatyczne śledzenie obiektów – Technologia Auto Tracking pozwala śledzić poruszające się obiekty (ludzie, samochody) po monitorowanym obszarze. Obiekt jest zawsze wyraźny bez względu na odległość od kamery i kierunku poruszania. Operator nie musi sterować kamerą ręcznie, co umożliwia obsługę większej ilości kamer jednocześnie.

Nieograniczony obrót kamery o 360° oraz precyzyjny zoom optyczny czynią ten model świetnym wyborem do wymagających instalacji. Pierwszorzędny 33-krotny zoom w połączeniu z sensorem Full HD umożliwiają rozpoznanie obiektów oddalonych nawet o 250 metrów! Kamera generuje wysokiej jakości, kolorowy obraz nawet przy niewielkim oświetleniu dzięki opracowanej przez ACTi technologii Superior Low Light. Wysoka dynamika kontrastu Extreme WDR zapewnia szczegółowy obraz nawet przy skomplikowanym oświetleniu (silne światło i głębokie cienie).

Kontrola dostępuBezprzewodowa kontrola dostępu CLAY

System  elektronicznej  bezprzewodowej kontroli  dostępu Clay  oparty  na chmurze, przeznaczony jest  dla  małych  i  średnich przedsiębiorstw.  Clay  łączy  kontrolę dostępu z wygodą użytkowania. Zarządzanie zamkami w chmurze bez konieczności instalowania oprogramowania znacznie zwiększa elastyczność  w  zakresie  zarządzania dostępem do pomieszczeń dla poszczególnych użytkowników. 

Raportowanie  w  czasie rzeczywistym  do aplikacji  Clay,  wygoda dzięki intuicyjnej, łatwej  obsłudze, zdalne otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznej technologii haseł jednorazowych. Stylowe urządzenia, które można w bardzo szybki sposób zainstalować.

Jest  to  przełomowy produkt  oferujący  małym  i  średnim firmom bezprzewodową,  elektroniczną  kontrolę  dostępu, zapewniając nieporównywalnie lepszą funkcjonalność niż w  przypadku  tradycyjnych rozwiązań  mechanicznych, uwzględniając przy tym bardzo elastyczny system zarządzania, który nie wymaga  instalacji  oprogramowania  ani ponoszenia kosztów okablowania jak w systemach przewodowych.

Inteligentna kamera szybkoobrotowa z funkcją śledzeniaKamera szybkoobrotowa HIKVISION

Kamery przemysłowe. Inteligentna, sieciowa kamera szybkoobrotowa o rozdzielczości Full HD z wbudowaną funkcją śledzenia obiektów, zintegrowana z adaptatywnym promiennikiem podczerwieni o dużym zasięgu i obiektywie z 30-to krotnym zoomem optycznym.

  • 3 niezależne strumienie wideo
  • wbudowana funkcja śledzenia obiektów
  • rozdzielczość Full-HD przy 25 klatkach na sekundę
  • obrót 360° bez punktu krańcowego
  • ogniskowa 4,3 - 129 mm
  • wykrywanie twarzy
  • funkcja redukcji mgły
  • inteligentny promiennik IR
  • redukcja szumów D-WDR, DNR, ROI, low-temp.
  • opcjonalnie wycieraczka

 

Kamera szybkoobrotowa SAMSUNGKamera szybkoobrotowa SAMSUNG

Kamery przemysłowe. Techwin SNP-6200RH to nowa szybkoobrotowa kamera Samsung o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada obiektyw zmiennoogniskowy z 20-krotnym zoomem i oświetlaczem podczerwieni IR,

Kamera zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, jakie można spotkać na parkingach, lotniskach, w portach, na otwartych przestrzeniach, jak również w obiektach przemysłowych i handlowych. Kamera przemysłowa pracuje z rozdzielczością Full HD, a wbudowane w kamerę diody IR mogą doświetlić obraz w odległości ponad 100 m. Dzięki regulacji optycznej i mechanicznej  kąta promieniowania oświetlacza podczerwieni kamera wyświetla wyraźne obrazy nawet wówczas, gdy pole jej obserwacji jest słabo oświetlone światłem widzialnym.

Kamera SNP-6200RH zgodna ze standardem ONVIF posiada funkcję poszerzania zakresu dynamiki obrazu (WDR), która doskonale sprawdza się podczas obserwacji scen o wysokim kontraście. Obudowa kamery przemysłowej ma stopień ochrony IP66 oraz stopień odporności na uderzenia IK10. Kamera może pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia od +55°C do -50°C.

 

Menu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  Akceptuję